Cosplay Srbija 4um
Dobro došli na Cosplay forum.
Pročitajte pravila, i budite redovan clan.

Vaš admin team!
Cosplay Srbija 4um
Dobro došli na Cosplay forum.
Pročitajte pravila, i budite redovan clan.

Vaš admin team!
Cosplay Srbija 4um
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cosplay Srbija 4um

Ovo je srpski 4um o cosplay-u
 
HomeLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 Pozdrav! ^^

Go down 
2 posters
АуторПорука
Endymion
Novi clan
Novi clan



Број порука : 4
Join date : 22.03.2012
Локација : Up in the sky!

Pozdrav! ^^ Empty
ПорукаНаслов: Pozdrav! ^^   Pozdrav! ^^ I_icon_minitimeThu Mar 22, 2012 2:15 am

Caos svima. Ovo je prvi put da sam se registrovao na neki domaci cosplay forum. Volim anime i mangu i planiram da ove godine cosplay-ujem po prvi put! Bilo bi super kad bih mogao da upoznam neke domace cosplayere i naucim nesto novo.
Onegaishimasu! ^^
Назад на врх Go down
Kawaii-Mizu
Novi clan
Novi clan
Kawaii-Mizu


Број порука : 4
Join date : 23.12.2011
Age : 312
Локација : under your bed *.*

Pozdrav! ^^ Empty
ПорукаНаслов: Re: Pozdrav! ^^   Pozdrav! ^^ I_icon_minitimeThu Mar 29, 2012 6:52 pm

Konnichiwa..Meni je ovo takodje 1. put da sam se registrovala na neki domaci anime-cosplay sajt (posto nisam ni znala da toko nesto postoji XD) a sto se tice cospley-eva volela bih da uradim jedan ali ne znam kako...Pa da li vi nekako kupite cospley ili ga sasijete...... Question
Well that is all.....
yoroshiku onegaishimasu (✿◠‿◠)
Назад на врх Go down
Endymion
Novi clan
Novi clan



Број порука : 4
Join date : 22.03.2012
Локација : Up in the sky!

Pozdrav! ^^ Empty
ПорукаНаслов: Re: Pozdrav! ^^   Pozdrav! ^^ I_icon_minitimeFri Mar 30, 2012 4:48 am

Uh dobro je! Mislio sam da je ovaj forum totalno pust. Smile Drago mi je sto smo se upoznali! ^^ Za stanje cosplay-a u Srbiji nisam jos uvek obavesten, ali kako mi se cini ima zaista malo ljudi koji se time bave u slobodno vreme. Mada mi je to bas bezveze jer smatram da bi ovde moglo biti nekih bas kvalitetnih cosplayera. Za cosplay sam licno odavno cuo, ali nisam skoro nijednog cosplayera sreo uzivo. Zato svaka informacija mi je dobrodosla!
Napravio sam profil na ovom forumu u nadi da cu naci jos entuzijasticnih ljudi sa kojima bih mogao komunicirati. Inace u slobodno vreme se (izmedju ostalog) bavim pravljenjem svega i svacega, a najvise uzivam u pravljenju rekvizita (sto za cosplay, sto za neke druge potrebe...). Volim malo i da se zanimam oko glume, plesa itd.
Sto se tice pravljenja cosplay kostima, mozes mi poslati PM pa ti mogu lepo (opsirno) odgovoriti na pitanja (najbolje sto mogu). Vremenom sam sakupio nesto korisnih informacija preko neta, pa ako nista, mozda ti mogu dati jos koji korisni link (il' informaciju). Smile
Назад на врх Go down
Kawaii-Mizu
Novi clan
Novi clan
Kawaii-Mizu


Број порука : 4
Join date : 23.12.2011
Age : 312
Локација : under your bed *.*

Pozdrav! ^^ Empty
ПорукаНаслов: Re: Pozdrav! ^^   Pozdrav! ^^ I_icon_minitimeFri Mar 30, 2012 5:30 am

Jaooooooooo i ja sam happy da ima nekoga drago mi je Smile).....a da sto se tice cosplaya i ja se slazem stvarno imam malo ljudi koji se time bave u slobodno vreme i stvarno bih zelela ali nekako mi se cini prevvise komplikovano tako da mi je drago da imam nekoga sa kime mogu da se posavetujem oko cosplayisanja XD.....ni ja nisam uzivo srela ni jednog cospleyewra ali planiram da ove godine idem na japanizam pa se nadam da cu tamo poznati nekoga <3...i ja se u slobodno vreme uglavnom bavim glumom(ali nisam bas aktivna u poslednje vreme XD) crtanjem-dizajniranjem, pevanjem i plesom, (pop.rock. k-pop,electropop e tu sam najaktivnija i najbolja).....sto se tice stilova nemam neki poslebni ali jako volim goth cospleye kao npr gothic lolita ili tako nesto.........nadam se da mozemo da pomognemo jedan drugome.... Embarassed
XOXO
Назад на врх Go down
Endymion
Novi clan
Novi clan



Број порука : 4
Join date : 22.03.2012
Локација : Up in the sky!

Pozdrav! ^^ Empty
ПорукаНаслов: Re: Pozdrav! ^^   Pozdrav! ^^ I_icon_minitimeFri Mar 30, 2012 8:06 am

Cool. Smile Looking forward to working with you. Smile Ma nije cosplay komplikovan, tj. barem ne mora biti-po mom misljenju. Mislim da svakako vredi da probas. Naravno, pocinjes sa prostim stvarima, pa polako ides ka onim koplikovanijim. Po meni je najvaznije odabrati odgovarajuceg lika, znati sta mozes i sta ne mozes i najvaznije- zabaviti se!
Zvuci kao da imas prilicno zanimljive hobije! Ja doduse sam samo par puta pokusao da glumim pred nepoznatim ljudi i proslo je relativno dobro (uprkos mojoj urodjenoj sramezljivosti). Sto se tice plesa, tu sam najbolji kad se zabavljam, tako da nisam neki strucnjak- ali znam osnove...
Eto, sta god te zanima pitaj i vidimo se! Very Happy
Назад на врх Go down
Kawaii-Mizu
Novi clan
Novi clan
Kawaii-Mizu


Број порука : 4
Join date : 23.12.2011
Age : 312
Локација : under your bed *.*

Pozdrav! ^^ Empty
ПорукаНаслов: Re: Pozdrav! ^^   Pozdrav! ^^ I_icon_minitimeFri Mar 30, 2012 8:09 am

Koji cosplay bi ti voleo da uradis????
Назад на врх Go down
Endymion
Novi clan
Novi clan



Број порука : 4
Join date : 22.03.2012
Локација : Up in the sky!

Pozdrav! ^^ Empty
ПорукаНаслов: Re: Pozdrav! ^^   Pozdrav! ^^ I_icon_minitimeFri Mar 30, 2012 8:49 am

Pogledaj u svoj PM inbox. Smile Voleo bih da uradim Great Saiyaman-a i jednog lepog dana Guts-a iz Berserka. Smile
Назад на врх Go down
Sponsored content





Pozdrav! ^^ Empty
ПорукаНаслов: Re: Pozdrav! ^^   Pozdrav! ^^ I_icon_minitime

Назад на врх Go down
 
Pozdrav! ^^
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Cosplay Srbija 4um :: Welcome :: Predstavi se-
Скочи на: